Neviete si nájsť vlastný štýl? Vaše telo vám dá odpoveď

Každý človek si určitým spôsobom vytvára svoj vlastný štýl a ani o tom nemusí vedieť. Dokonca aj keď niekoho kopírujeme, vždy máme v ňom špeciálny rukopis. Ak si aj napriek tomu myslíte, že vy ho nemáte, prečítajte si článok, ktorý vám pomôže.

Neviete si nájsť vlastný štýl? Vaše telo vám dá odpoveď
Neviete si nájsť vlastný štýl? Vaše telo vám dá odpoveď (Foto: unsplash.com)

Ako všetko dokonalé aj toto chce určite čas a občas sa nám podarí stúpiť aj vedľa, no nikto nás za to nepotrestá. Tiež by sme si mali uvedomiť, že mať svoj štýl neznamená vždy a za každú cenu byť extravagantný a skúšať nové veci. Aj tie nové veci by mali do vášho štýlu vhodne a nenásilne zapadnúť. Ako na to?

Vytvorte si svoj vlastný rukopis

Obliekajte sa podľa nálady a toho, ako sa vám to páči. Oblečenie bude vždy odzrkadľovať vašu povahu. To, čo nosíme vytvára o nás dojem toho, kým sme. Snažte sa preto nájsť svoj vlastný rukopis a náležite ho vo svojom okolí prezentujte.

Kombinujte farby a vzory

Nebojte sa výzvy v podobe uletených kombinácií. Vzory a farby sú to, čo vášmu oblečeniu dodá konečný šmrnc a nakoniec rozžiari aj vaše okolie. Vo farbách budete pôsobiť veselšie. Neznamená to ale mix všetkých odtieňov naraz. Aj jednoduchý čierny outfit sa dá oživiť a zaujímavo rozlíšiť od okolia pomocou 3D pančúch so zaujímavým vzorom.

Vaše telo vytvára základ celého štýlu

Každý človek si uvedomuje svoje nedostatky, ktoré sa snaží aj oblečením zakryť. Podobne by to malo byť aj s prednosťami, je ich nutné zvýrazniť push up podprsenkou. Ak toho budete schopní máte vyhrané. Občas sa snažte zainvestovať aj do oblečenia. Vieme, že si viete vybrať aj v akciách a rozumne hospodáriť s peniazmi, no práve vďaka nemu zažiarite a nakoniec jedna malá vec dokáže byť niekedy perfektnou bodkou za celým outfitom.

Text: PR