Ušetrite čas ráno a nachystajte si veci večer predtým

Ráno nestíhate, zo skrine vyberiete prvú nevyžehlenú blúzku, včerajšiu sukňu s fľakom na zadnej strane a pančuškami s dierkou. Zámer vyzerať nedbalo upravená sa akosi nepodaril? Skúsme sa zamyslieť, ako tomu jednoducho predísť a ako si ušetriť aspoň trochu času a možno aj nervov každé ráno.

Ušetrite čas ráno a nachystajte si veci večer predtým
Ušetrite čas ráno a nachystajte si veci večer predtým

Namiesto toho, aby ste ráno stresovali čo si na seba oblečiete, večer predtým si pripravte oblečenie, doplnky a materiály do práce. Naučte to aj svoje deti a už viac sa vám nestane, že ráno vstanete nesprávnou nohou, práve naopak. Ráno tak môže byť oveľa krajšie, keď začínate deň s množstvom starostí a malých prehier.

Plánovanie je dôležité aj keď sa jedná o oddych. Ak plánujete „vypadnúť“ na víkend, plánovať treba už od začiatku. Prvou je lokalita a ubytovanie. Štrbské Pleso ubytovanie ponúka jedno aj druhé.

Takto získate viac času a určite sa na ráno budete tešiť o niečo viac, ako tomu bolo možno doteraz. Vyskúšajte si to hneď dnes. Pripravte si už večer všetko to, čo budete potrebovať ráno. Naučte na to aj ďalších členov vašej domácnosti a ušetríte takto čas aj im.