7 najlepších romantických filmov na večer pred televíziou

Občas má každá z nás chuť na poriadny romantický film, pri ktorom už na začiatku vieme ako to dopadne. Že ten pekný chlap bude s tou peknou ženou, vyskytne sa síce nejaká tá komplikácia, no aj tak nakoniec všetko dopadne dobre. Ak hľadáte nejakú inšpiráciu a nápady na takéto filmy, tak ste na správnom mieste.

7 najlepších romantických filmov na večer pred televíziou
7 najlepších romantických filmov na večer pred televíziou (Foto: unsplash.com)

Na vine sú hviezdy

Tento film trošku odbočuje z klasickej dejovej línie, keďže sa nekončí podľa očakávaní diváka. Vhodný je hlavne pre tie mladšie vekové kategórie.

La La Land

Taktiež ozvláštnený romantický film, keďže je zároveň polovičným muzikálom. Odohráva sa v prostredí Los Angeles a zaberá časové obdobie roka. Zobrazuje vývoj lásky hlavných postáv (Seb a Mia).

Zápisník jednej lásky

Krásny romantický film, ktorý rozpráva starý muž na základe svojho zápisníka a hovorí o svojej osudovej láske. Dej sa odohráva v minulosti a rozpráva príbeh o dvoch mladých ľuďoch zo Severnej Karolíny.

S láskou, Rosie

Jedna z tých osudových lások, kedy sa hlavný hrdinovia poznajú už od malička. Každý z nich je s niekým iným, ale vedia, že patria k sebe. Uvidíte nakoniec, ako to dopadne.  

Polnoc v Paríži

Mladý pár pred svadbou navštívi s

rodičmi Paríž. Jeden z nich sa do tohto mesta zamiluje, no druhý tieto pocity nezdieľa. Postupne zisťujú, že to medzi nimi nie je také ružové ako to vždy vyzeralo.

Ide len o sex

Romantická komédia, pri ktorej sa určite zasmejete. Obaja hlavní hrdinovia majú za sebou neúspešný vzťah, náhodne sa stretnú a zistia, že si chcú obaja užívať bez záväzkov. Nakoniec ale predsa len medzi nimi vzniknú nejaké city.

Voda pre slony

Vďaka svojmu hviezdnemu obsadeniu a dejovému zasadeniu je to jeden z najkrajších romantických filmov. Ide o svet putovného cirkusu, kde sa mladý Jacob zamiluje do manželky patriarchu celého cirkusu.